Jaroslav Kolůch Osobní stránky

O mně

O

28. června 1975 v 10 hodin 20 minut se v Uherském Hradišti narodil Jaroslav Kolůch. To jsem já. První, na co si v mém životě vzpomínám, je, že jsme s rodiči a bratrem bydleli v Ostrožské Lhotě v domku uprostřed JZD. Tam jsem se naučil poznávat zvířata a každý rok jsem se těšil na žně, protože se mi líbily kombajny a mým prvním vysněným zaměstnáním byl kombajnér.

Když jsem šel do třetí třídy, přestěhovali jsme se do Kunovic, odkud oba moji rodiče pocházejí. Tam jsem také navštěvoval základní školu. Na střední školu jsem chodil na gymnázium do Uherského Hradiště. Mými nejoblíbenějšími předměty byly matematika a počítače. Tyto dva předměty jsem nakonec vystudoval na Masarykově Univerzitě v Brně a nyní se živím jako programátor.

Mým velkým koníčkem je stolní tenis. Sport obecně mám hodně rád, aktivně i pasivně. Baví mě sledovat, jak si ten který sportovec poradí s emocemi a psychicky vypjatými situacemi, a můj obdiv mají všichni, kdo tyto situace zvládají.

V poslední době jsem se začal víc věnovat psaní. Něco z toho, co jsem napsal, je k přečtení na těchto stránkách. Přidal jsem i pár starších textů ze šuplíku. Několik dalších prací mám rozepsaných, snad se vydaří natolik, že budou stát za zveřejnění.

Jaroslav Kolůch Osobní stránky

Odběr novinek

Štítky

Kategorie